RoverMG - hybrid???

Odpovědět
Janek
Příspěvky: 139
Registrován: ned zář 01, 2013 22:17
Bydliště: Český Těšín

RoverMG - hybrid???

Příspěvek od Janek » pon srp 11, 2014 11:51

Zdravím, jen jsem tak brouzdal po internetu a našel tohle... že by hybrid? Nebo je to v pořádku? Auta se zárukou:

http://www.sauto.cz/osobni/detail/rover ... oFrom=list

Abychom nehráli "hledej pět rozdílů": zaujal mně znak Rover na přední straně a na volantu a znaky MG na zadních dveřích a kolech... Pokud tedy dobře vidím...
Rover 75 Tourer 2.0 CDTi, r. v. 2003

Uživatelský avatar
Trunda
Site Admin
Příspěvky: 17950
Registrován: pon lis 12, 2007 9:33
Bydliště: Morava

Re: RoverMG - hybrid???

Příspěvek od Trunda » pon srp 11, 2014 12:05

No, měl to v prackách nějaký kutil.... buď to bylo nabořený na zadek a dal tam kufr z MG a nebo to to fakt byl nějaký schizofrenik, co jsi šel za svým zmateným cílem udělat z Roverka MG ;-) Výbava ale pěkná, nicméně bál bych se toho, co na tom autě bylo ještě napácháno...
... I love K-SERIES ;-) ... 4 ... 6 cylinders.... it doesn't matter ;-)

Kupéčko - Rover 216 Coupe -> 218VVC, 1997 - Článek | Labuťka - Rover 416si Tourer, 1998 - Profil | MG ZT-T 190, 2002 - Článek | MG ZR 160, 2002 - Článek | Chrysler Pacifica 3.6l V6, 2017
Obrázek

Uživatelský avatar
abs
Příspěvky: 33
Registrován: ned črc 20, 2014 12:04

Re: RoverMG - hybrid???

Příspěvek od abs » ned srp 17, 2014 16:22

si myslím že to je tak jak každý.

Dostalo to ránu na zadek. Takže první dveře co seděj, nejlépe v barvě a je to.
z Fotek toho nejde moc poznat, jsou typicky bazarnický a nejdou pořádně zvětšit.

Na bazar andy auta nepíšou lidi moc pozitivní reference

http://www.reference-autobazaru.cz/1_24_1.html

nicméně to skoro na žádný.Nicméně tyhle Anďáci jsou jako extra haněný , hlavně kvůli stáčení KM.

Jen D11 cars Velké Meziříčí působí slušně a obstojně.
http://www.eastwoodcarshow.cz" onclick="window.open(this.href);return false; - nezávislé recenze automobilů
ex.: ASTRA G, FORD PUMA, BMW E30
now: Rover 416 99´
work: Fiat Doblo, Škoda Fabia II

Uživatelský avatar
Trunda
Site Admin
Příspěvky: 17950
Registrován: pon lis 12, 2007 9:33
Bydliště: Morava

Re: RoverMG - hybrid???

Příspěvek od Trunda » ned srp 17, 2014 17:11

Jojo, to je klasika... kupovat Roverka z bazaru tu nedoporučujeme a když už je nouze taková že to být musí, tak takového chystáme na to, že skutečná cena auta bude ve finále dvojnásobná :-)
... I love K-SERIES ;-) ... 4 ... 6 cylinders.... it doesn't matter ;-)

Kupéčko - Rover 216 Coupe -> 218VVC, 1997 - Článek | Labuťka - Rover 416si Tourer, 1998 - Profil | MG ZT-T 190, 2002 - Článek | MG ZR 160, 2002 - Článek | Chrysler Pacifica 3.6l V6, 2017
Obrázek

Janek
Příspěvky: 139
Registrován: ned zář 01, 2013 22:17
Bydliště: Český Těšín

Re: RoverMG - hybrid???

Příspěvek od Janek » pon srp 18, 2014 17:36

Já o koupi určitě neuvažuju, stačí mi ten jeden, kterého máme. Jen jsem se chtěl podělit o ten pohled na MG/Rover... Na ulicích moc Roverů ani MG vidět nejde, ale dva v jednom, to se přece nepodaří jen tak... :D
Rover 75 Tourer 2.0 CDTi, r. v. 2003

Uživatelský avatar
abs
Příspěvky: 33
Registrován: ned črc 20, 2014 12:04

Re: RoverMG - hybrid???

Příspěvek od abs » pon srp 18, 2014 18:51

Bohužel na našich silnicích jezdí takovýchto skládaných aut mnoho...

Pak to má při nehodě plnit účel...

V nejhroším případě jsou težce havarovaná auto opravena způsobem že se auto vezme vejpůl a poté se prostě navaří zdravá část s jiného auto. Tato věc by měla být trestná protože to už je extrémní hazard
http://www.eastwoodcarshow.cz" onclick="window.open(this.href);return false; - nezávislé recenze automobilů
ex.: ASTRA G, FORD PUMA, BMW E30
now: Rover 416 99´
work: Fiat Doblo, Škoda Fabia II

Uživatelský avatar
Olaf
Příspěvky: 55
Registrován: úte srp 07, 2012 10:45
Bydliště: Praga mater urbium

Re: RoverMG - hybrid???

Příspěvek od Olaf » pát srp 22, 2014 8:09

Bazarů se nijak nezastávám, ale to auto nikdo neviděl a už se tu pomalu vynáší soudy...
Může to bejt cokoliv od bouchlej dveří po rozstřel zadku, každopádně se to dá zkontrolovat. Všichni víme, jaká je dostupnost dílů u nás, takže se není čemu divit, když někdo vezme první pasující díl v barvě, byť z MG. Kola má ostatně taky MG.
Výživná je diskuse u auta, kde si někdo dal tu práci a zavolal do servisu, kde bylo auto servisováno a potvrzen poslední servis v 275 tkm. Auto nabízeno se 180, s čímž bazaristku konfrontoval. Její dikce a pravopis jsou symptomatický. A pozor, paní bazaristka volala do společnosti Rover, kde jí nechtěli nic říct. Hm, tak ten telefonát, nehledě na fakt, že jaksi není kam volat, a pominu-li skutečnost, i kdyby bylo, co by k tomu výrobce mohl sdělit, bych chtěl vidět: "Haló, prosííím Vááás, prodávám auta fhodoníně, kolik sú kilometri na tom stříbrnéém z Rakúska, co sme teť dovesli? Aha, neřekne, no tož dobře, no...". OMFG! oo: :lol:

A ještě k těm bazarům: dnes už si netroufnu tvrdit nic a dogma, že bazar = špína, soukromník = super auto, rozhodně neplatí, zvlášť u rarit typu Rover/MG. Do bazaru to auto prodá kdo? Soukromník. Svoje auto jsem koupil u !&@#! z jednoho pražskýho bazaru. Stálo tam tři dny. Koupeno nový v ČR, první majitel pečlivka, druhej majitel prase. Jakou vypovídací schopnost to má o bazaru? Ano, žádnou.

A ad svařování jednoho auta ze dvou: už nejsou 90. léta, a kvalitní svaření tak, aby to bylo pojízdný a nikdo to nepoznal, tak přesně s tím se ti dnes nikdo u auta v cenový kategorii R75 s*át nebude, navíc onen dotyčný, který to svařit umí, rozhodně nepracuje zadarmo, a bych řekl, že těch, kteří to umí, už dnes ani tolik není. Notabene to už vůbec nikdo nebude dělat tehdy, když za díly pomalu dostane více, než kdyby to auto prodal vcelku...
Rover 75 2.0 V6, Vespa ET2, Yamaha FZ6 Fazer SA

Uživatelský avatar
abs
Příspěvky: 33
Registrován: ned črc 20, 2014 12:04

Re: RoverMG - hybrid???

Příspěvek od abs » pát srp 22, 2014 12:07

Ano vynáší protoze uz je tam něco špatně.

To ze to je stocene musi byt jasne uz od pohledu na rok. Další věcí je reference toho bazaru který evidente smotava.

Ohledne svareni pul auta sem nemyslrl na tohle. Vránu za par tisíc nikdo dělat nebude.
http://www.eastwoodcarshow.cz" onclick="window.open(this.href);return false; - nezávislé recenze automobilů
ex.: ASTRA G, FORD PUMA, BMW E30
now: Rover 416 99´
work: Fiat Doblo, Škoda Fabia II

Uživatelský avatar
Olaf
Příspěvky: 55
Registrován: úte srp 07, 2012 10:45
Bydliště: Praga mater urbium

Re: RoverMG - hybrid???

Příspěvek od Olaf » pon srp 25, 2014 7:36

abs píše: To ze to je stocene musi byt jasne uz od pohledu na rok.
Hm, to by mě zajímalo jak, přesně tyhle počty ne vždy fungujou - existují vyjímky. Jeden můj služebák má najeto po skoro 4 letech sotva 50, další, dieselová XC90 po třech letech ještě méně, a to je to diesel. Takže až se jednou bude prodávat, nějakej rozumbrada bude přesně vědět, že je to stočený, pač naftový auto po 4 letech sotva 50 prostě mít nemůže, že jo...
Nebo jinej příklad: zatímco já na moto najedu dnes už do 5 tis. ročně, kamarád si pořídil funglovku a najede sotva do tisíce km za rok, protože nemá čas. Kdyby jí prodával jako pětiletou, bude mít najeto do 6 tis., čili zase někdo přijde a řekne, že moto je buďto stočená, nebo po koupi odstrojená a jetá pouze na laminátech na okruzích. V ČR neprodejný za odpovídající cenu. Moje moto má naopak po 6 letech k 75 tis. km a šlape jako hodinky, ovšem neprodejná bude taky, protože přece moto v 50 tis. km umře...
Pochopte, že existují případy, kdy někdo, nejčastěji firma, vysolí strašný peníze do auta, který prakticky nejezdí. Stává se to minimálně, ale stává.
Rover 75 2.0 V6, Vespa ET2, Yamaha FZ6 Fazer SA

Uživatelský avatar
abs
Příspěvky: 33
Registrován: ned črc 20, 2014 12:04

Re: RoverMG - hybrid???

Příspěvek od abs » pon srp 25, 2014 8:47

O motorkach jsem nic nepsal tam to je sezoni.

Ano jsou vyjimky to netvrdim ale takove vyjimky (bezne vozy predvadeci nebo nahradni ci referenstke )jsou schopni dolozit treba serviskou ci fakturaci ze servisu.

Pokud uvidim deset let stary diesel a najeto českých oblibenych 160tkm a nebude to podloženo tak budu rozumbrada (pokud nekdo zfalsuje servisku je to vec jina nebo pokud ma auto jednoho majitele od zakoupení)
http://www.eastwoodcarshow.cz" onclick="window.open(this.href);return false; - nezávislé recenze automobilů
ex.: ASTRA G, FORD PUMA, BMW E30
now: Rover 416 99´
work: Fiat Doblo, Škoda Fabia II

Odpovědět