Štart

Uživatelský avatar
wlassto
Příspěvky: 146
Registrován: úte říj 09, 2007 21:48
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Štart

Příspěvek od wlassto » úte led 15, 2008 16:44

-zdravím, auto mi neštartuje, a ževraj je to "snímačom kľuky otáčok" (čo sa zistilo po dvox týždňox, a už si s tým nevedeli rady) a keď tak nad tým rozmýšľam, ak je to snímač otáčok, tak by mi auto malo naštartovať, otáčky by mali stúúpnuť nad 1000ot/min a následne klesnúť na 0 nie?
- ibaže mne auto nexytí vôbec, tak teraz neviem, či zbytočne neobjednávam diel a niečo podobné mi hovorili, ked som fonoval do Dunajskej stredy, že či som si istý, že to je týýýým :?
- ak mate neaké rady, bol by som rád, lebo už ma to kompletne !&@#!, že auto stojí v servise a nevedia za dva týždne, čo je sním
ak prave neboxujem, tak makam vo fitku L O V E & H A T E

donutil
Příspěvky: 914
Registrován: pát zář 28, 2007 11:07
Bydliště: Mor.Třebová

Příspěvek od donutil » úte led 15, 2008 18:33

Asi ti nezbyde nic jiného,než to do D.Stredy odvézt.Taky jsem jednou kupoval jakési čidla na rady rádoby elektrikářů,pak jsem to odvezl kde Roverům rozumějí a byl to přerušený kabel k řídící jednotce po havárii.Jinak bych nakoupil asi taky patero čidel a snímačů za víc peněz,než auto stálo a výsledek nikde.

Mirek 1234.cz
Příspěvky: 143
Registrován: pon zář 17, 2007 8:11
Bydliště: Praha, Přílepy, Hradec Králové

Re: Štart

Příspěvek od Mirek 1234.cz » úte led 15, 2008 19:12

wlassto píše:-zdravím, auto mi neštartuje, a ževraj je to "snímačom kľuky otáčok" (čo sa zistilo po dvox týždňox, a už si s tým nevedeli rady) a keď tak nad tým rozmýšľam, ak je to snímač otáčok, tak by mi auto malo naštartovať, otáčky by mali stúúpnuť nad 1000ot/min a následne klesnúť na 0 nie?
- ibaže mne auto nexytí vôbec, tak teraz neviem, či zbytočne neobjednávam diel a niečo podobné mi hovorili, ked som fonoval do Dunajskej stredy, že či som si istý, že to je týýýým :?
- ak mate neaké rady, bol by som rád, lebo už ma to kompletne !&@#!, že auto stojí v servise a nevedia za dva týždne, čo je sním
Tento snímač umí odejít, není to pravidlo, ale stává se. Prostě to nepojede, jednotka nedostává řádné informace.

Uživatelský avatar
wlassto
Příspěvky: 146
Registrován: úte říj 09, 2007 21:48
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od wlassto » úte led 15, 2008 19:16

Pisal som tento problem aj na opel forum, ktoré zase musím poxváliť, pretože reagujú hned a priamo k veci. Výsledok ix diskusie je, že je to viac než istá vada toxto čidla. Pretože auto buď neštartuje alebo naštartuje a ide v núdzovom režime (záleží od typu) ja som ten prvý prípad. Tak uvidíme, či xlapci mali pravdu, ale zatial vždy mali, tak myslím že aj teraz budú mať :wink:
ak prave neboxujem, tak makam vo fitku L O V E & H A T E

Uživatelský avatar
wlassto
Příspěvky: 146
Registrován: úte říj 09, 2007 21:48
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: Štart

Příspěvek od wlassto » úte led 15, 2008 19:17

Mirek 1234.cz píše: Tento snímač umí odejít, není to pravidlo, ale stává se. Prostě to nepojede, jednotka nedostává řádné informace.
dakujem, teším sa, že je to len to, lebo už som bez auta 9 dní :roll: a ma to stojí len peniaze, kedže potrebujem sa premiestňovať na rôzne diskoteky aby som si urobil svoju robotu :?
ak prave neboxujem, tak makam vo fitku L O V E & H A T E

Skic
Příspěvky: 286
Registrován: čtv říj 04, 2007 21:50
Bydliště: Trencin - Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Skic » úte led 15, 2008 20:46

Ja by som to auto do Darexu vratil a pytal peniaze, ma nejak moc chyb na 60 000km, nezda sa Ti? A kupil by som za 230 nejake CDT ;)
Rover 75 2,0CDTi

Tommi_82
Příspěvky: 6440
Registrován: čtv zář 20, 2007 18:17
Bydliště: Šumperk
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommi_82 » úte led 15, 2008 20:48

Uplně ti rozumím, já už jsem bez Rovřika 7 dni, do servisu už volam tak často že si skoro připadám jak nějaka žarliva manželka :-))

Uživatelský avatar
wlassto
Příspěvky: 146
Registrován: úte říj 09, 2007 21:48
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od wlassto » úte led 15, 2008 21:22

Skic píše:Ja by som to auto do Darexu vratil a pytal peniaze, ma nejak moc chyb na 60 000km, nezda sa Ti? A kupil by som za 230 nejake CDT ;)
no zatial boli zle sviečky, niečo v škrtiacej klape a to čidlo, nič vážne, tak neviem... hovoril som so svojou právničkou, a ona mi vravela, že to nema zmysel, že nevysudim nič, kym zavažne neporušia zmluvu, a to napr. ak mi neopravia auto do 30 dni, tak na to čakam, že čo a ako
Tommi_82 píše:Uplně ti rozumím, já už jsem bez Rovřika 7 dni, do servisu už volam tak často že si skoro připadám jak nějaka žarliva manželka :-))
ja tie volam každý deň :lol:
ak prave neboxujem, tak makam vo fitku L O V E & H A T E

Skic
Příspěvky: 286
Registrován: čtv říj 04, 2007 21:50
Bydliště: Trencin - Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Skic » úte led 15, 2008 21:24

A ty si to vsetko platis, tie diely? Alebo oni?
Rover 75 2,0CDTi

Uživatelský avatar
wlassto
Příspěvky: 146
Registrován: úte říj 09, 2007 21:48
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od wlassto » úte led 15, 2008 21:25

- sviečky si platím ja, aj to čidlo, tú klapku oni
- uvidime lasko, milujem to auto a nexcem sa ho len tak vzdať ,ale uvidíme, ked bude treba, tak budem konať, ja to umim, neboj sa
ak prave neboxujem, tak makam vo fitku L O V E & H A T E

Skic
Příspěvky: 286
Registrován: čtv říj 04, 2007 21:50
Bydliště: Trencin - Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Skic » úte led 15, 2008 21:34

Jasne, len nechapem, preco to platis, nemali by to oni? Inak ja som kupil tiez auto s pokazenym loziskom a so zlou vahou vzduchu a platim si to sam, ale to len preto, ze som to kupoval od FO a nie z bazaru, to by som riesil inak...
Rover 75 2,0CDTi

Uživatelský avatar
wlassto
Příspěvky: 146
Registrován: úte říj 09, 2007 21:48
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od wlassto » úte led 15, 2008 21:37

viem, ono je to slovná hračka vieš, v zmluve mam dané, že sa mi záruka vzťahuje na skryté xyby, to čidlo nemohla byť skrytá xyba, ale dôsledok opotrebovania. a takto mi môžu odpovedať na veľa veci, s tým s nimi nevy***eš... uvidíme čo bude dalej, nestojí ma to viac ako 5000sk, myslím že neni o čom
ak prave neboxujem, tak makam vo fitku L O V E & H A T E

Uživatelský avatar
wlassto
Příspěvky: 146
Registrován: úte říj 09, 2007 21:48
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od wlassto » pon led 28, 2008 16:37

Takže bolo to snímačom otáčok na kľuke (2500sk)
ak prave neboxujem, tak makam vo fitku L O V E & H A T E

Uživatelský avatar
undy
Příspěvky: 974
Registrován: pon zář 17, 2007 15:14
Bydliště: Horné Saliby SR

...

Příspěvek od undy » pon led 28, 2008 16:42

no super,dúfam že tým si už s chybami skončil
Predtým Rover Seventyfive 2,0 V6 AT, teraz Mercedes CLS 320 CDI, Chrysler 300 C 3,0 CRD

Uživatelský avatar
wlassto
Příspěvky: 146
Registrován: úte říj 09, 2007 21:48
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od wlassto » pon led 28, 2008 21:50

to dúfam aj ja, po týx ťažkýx skoro 4 týždňox čakania :?
ak prave neboxujem, tak makam vo fitku L O V E & H A T E

Odpovědět