Koupě Roveru 75 luxusního autíčka

pirát
Příspěvky: 76
Registrován: sob bře 14, 2009 16:18
Bydliště: Trenčín - SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě Roveru 75 luxusního autíčka

Příspěvek od pirát » stř lis 23, 2011 23:59

Ahoj, to mas s tou kupou tak ako cokolvek ine. Aj 75ka je len auto a treba sa o nej starat. Ale moze ta aj prekvapit a to v dobrom alebo zlom. Ale vo vseobecnosti rady ktore si precitas na tomto fore su presne take ako to v skutocnosti je. Cim menej kilometrov auto ma, tym mensia pravdepodobnost, ze ti nieco odide. Ako to zistit kolko ma fesak najazdene je zalezitost dobrej obhliadky clovekom ktory sa aspon trochu vyzna a nemusi to byt zrovna majitel Rovera. Moj pribeh bol asi taky, ze som kupil na blink auto v autobazare okolo ktoreho som isiel, lebo sa mi pacilo a mal som nahodou pri sebe tolko penazi kolko stalo. Bola to R75 v 2,0 diesel a aj ked som o tomto aute nevedel skoro nic, beznou starostlivostou ho drzim pri zivote dodnes ked ma po dvoch rokoch najazdene o 100tisic viac. A cuduj sa svete, ono mi za dva roky na tom aute odislo presne to co asi odide kazdemu, tomu sa asi neda vyhnut a to postupne motor ventilatora chladica (cca 150,-e), alternator(200,-e), zamok centralu spolujazdca (80,-e), spojka (500,- e), spodne ramena (120,-e), termostat (50,-e), opet motor ventilatora chladica ( cca 1000,-Kc dakujem Mirek), vstrekovac (400,- e) ale co si to auticko vypyta tak to dostane a myslim ze to nie je viac ako cokolvek ine. takze moje odporucanie chod do toho zodpovedne vyber a staraj sa a bude ta to tesit niekolko dalsich rokov. Zdar.
Keď musíš, tak musíš.
JAGUAR S-type 2,7d V6 Sport

cvrko
Příspěvky: 1677
Registrován: sob led 01, 2011 21:17
Bydliště: Havířov

Re: Koupě Roveru 75 luxusního autíčka

Příspěvek od cvrko » čtv lis 24, 2011 18:30

Tak s tímto názorem můžu jen souhlasit mir:
Obrázek Obrázek
Rover 75 CDTi r.v. 2005

Odpovědět