Rover by Wlassto

Uživatelský avatar
Bifik
Příspěvky: 75
Registrován: stř zář 19, 2007 8:41
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Re: Rover by Wlassto

Příspěvek od Bifik » čtv dub 03, 2008 20:26

Čao Wlassto,
tak nakonec to dopadlo celkem v poho, ne?
Já byl na technické kontrole a zjistili mi rozsypanou paknu na ruční brzdě, takže jsem pro jistotu měnil celé zadní brzdy, tzn. kotouče, brzdové desky a brzdové pakny na ruční brzdu. Investice 5000 Kč.
Jinak už mám to foto rouvříka s novýma kolama, takže jestli se chceš mrknout, tady je odkaz: http://www.rover-club.net/car_detail.php?id=71
Zatím se měj, čao Bifik
ROVER 75 2.0 CDT Limousine

Uživatelský avatar
wlassto
Příspěvky: 146
Registrován: úte říj 09, 2007 21:48
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: Rover by Wlassto

Příspěvek od wlassto » čtv dub 03, 2008 20:38

aaa kua, pekné sú tie kola, už aj ja xcem také :cry: :cry: ked teraz veľa penazí vráážam do inýx vecííí, musím urobiť sbs kurz, aby som mohol robiť dalej po branax tam, gde to ma uroveň, neaké veci na treningy nakupiť a tiež proteiny a bla bla blaaaaaaa, doraz štatnice ma čakajú :shock: tak ja sa toho leta teraz asi nedožijem takej naaadhery akú máš ty... A dalšie leto už asi budem predávať auto, tak teda uvidííííme, ale každopádne si gangster s tými kolami :twisted: 8)
ak prave neboxujem, tak makam vo fitku L O V E & H A T E

Uživatelský avatar
Bifik
Příspěvky: 75
Registrován: stř zář 19, 2007 8:41
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Re: Rover by Wlassto

Příspěvek od Bifik » čtv dub 03, 2008 20:54

děkujuuuu :oops:
Musím sám za sebe říct, že se mi to taky moc líbí :wink:
Teďkom je rouvřík úplně o něčem jiném..
ROVER 75 2.0 CDT Limousine

Uživatelský avatar
wlassto
Příspěvky: 146
Registrován: úte říj 09, 2007 21:48
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: Rover by Wlassto

Příspěvek od wlassto » čtv dub 03, 2008 21:09

aaa sa nehambi či vlastne nestiď či ako sa to píše česky,
PS: nex vidia :wink:
ak prave neboxujem, tak makam vo fitku L O V E & H A T E

Uživatelský avatar
Bifik
Příspěvky: 75
Registrován: stř zář 19, 2007 8:41
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Re: Rover by Wlassto

Příspěvek od Bifik » pát dub 04, 2008 11:35

Ok, každopádně z toho mám radost jak malej kluk:)
ROVER 75 2.0 CDT Limousine

Uživatelský avatar
wlassto
Příspěvky: 146
Registrován: úte říj 09, 2007 21:48
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: Rover by Wlassto

Příspěvek od wlassto » stř čer 04, 2008 23:59

- dlho som už nič nepísal o mojom aute a momentálne je v servise už od pondelka, stracala sa mi voda, cca 1-2l za mesiac, takže mením tesnenie pod hlavou, tesnenie vika ventilov, semeringy ventilov, ..... a neaké príslušenstvo s tým spojené + brúsi sa mi hlava motora + tiež som daval meniť rozvody, samozrejme treba nový olej (kedže v ňom bola voda) + xladiacu kvapalinu, celááá tato udržba a oprava ma bude stáť cca 10-15 tis sk :roll: :roll: :roll: nie som nadšený, ale dúfam, že to už bude všetko a hlavne to posledné, čo do toho budem dáávať ohľadom motora, kedže ten prešiel už asi komplenou generalkou :twisted:
ak prave neboxujem, tak makam vo fitku L O V E & H A T E

Uživatelský avatar
undy
Příspěvky: 974
Registrován: pon zář 17, 2007 15:14
Bydliště: Horné Saliby SR

Re: Rover by Wlassto

Příspěvek od undy » čtv čer 05, 2008 5:50

no to mi musíš poslať kontakt na ten servis.mne ponúkali iba výmenu rozvodov s vodnou pumpou za 15000.z toho za robota 2500.a okrem toho potrebujem meniť tlmiče,predné brzdové obloženie,LP spodné rameno,horné uloženie predných tlmičov,senzor ABS na PP kolese,pretesniť víko ventilov,motorček centrálu v PP dverách,pravú hmlovku,streknúť nárazníky,občas mi nezaradí jednotku /automat/ a motor mi vydáva na voľnobehu také čudné zvuky akoby som mal na ňom položený kastról s kameňmi.ale inak mu nič nie je :mrgreen:
Predtým Rover Seventyfive 2,0 V6 AT, teraz Mercedes CLS 320 CDI, Chrysler 300 C 3,0 CRD

Uživatelský avatar
wlassto
Příspěvky: 146
Registrován: úte říj 09, 2007 21:48
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: Rover by Wlassto

Příspěvek od wlassto » čtv čer 05, 2008 23:41

- hm..... tak ja bez pumpy .... len akési remene a klady....
- pozri sa, jak doštatnicujem a konečne sa dam dokopy, tak ja do toho humenného zajdem a skúsim ti poriešiť to ABS, brzdy tam mal nové, menil tesne pred havarkou, motorček tiež by nemal byť problém do dverí... a to myslím že sa zrobí za dobré ceny
- no a čo sa týka mojej hlavy, tak už je vybrúsená, pretesnená a je v pohode, tak už len to poskladať s novými tesneniami a dúfam, že sa voda tratiť už nebude :roll:
ak prave neboxujem, tak makam vo fitku L O V E & H A T E

Uživatelský avatar
wlassto
Příspěvky: 146
Registrován: úte říj 09, 2007 21:48
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: Rover by Wlassto

Příspěvek od wlassto » pát čer 13, 2008 23:33

- takže auto je doma, sice už skôr, ale neak až teraz som sa dostal na net.... mal som štrbinu v hlave, kde sa mi strácala voda, hlava sa dala opraviť do profesionalnej firmy, vymenil sa olej, šecky tesnenia,semeringy, klady,remene a vodná pumpa, dala sa nová kvapalinka a auto je akési živšie, tak dúfam, že už bude na dlhšiu dobu pokoj.... bola to investícia s prácou aj s dielmi niečo do 15tis sk
- akurát firma, ktorá opravovala hlavu, povedala, že rovre sú po motorickej stránke riadne odfláknuté, napr. čo sa týka hláv, tak tie sa ževraj robia z odliatku, a každá fabrika to potom následne brusi a tak podobne... aby ten odliatok bol dokonalý, a v rovri, podľa ix slov sú hlavy tak ako sa podaril odliatok so všetkými vyčnelkami s veľkými kusmi hliníku a celé tesnenie ja odobraté z favoritov.... :roll: tak som trošku pulil oči..... škoda že automobilka už zanikla a nepokračovalo sa vo vývoji dalej .....
ak prave neboxujem, tak makam vo fitku L O V E & H A T E

Skic
Příspěvky: 286
Registrován: čtv říj 04, 2007 21:50
Bydliště: Trencin - Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Re: Rover by Wlassto

Příspěvek od Skic » sob čer 14, 2008 11:17

Tesnenia z favoritu? Waw... Tak to je haluz...
No hlavne, ze uz to mas vsetko v poriadku ;) Vela stastnych km bez nehody...
Rover 75 2,0CDTi

Uživatelský avatar
wlassto
Příspěvky: 146
Registrován: úte říj 09, 2007 21:48
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: Rover by Wlassto

Příspěvek od wlassto » sob čer 14, 2008 11:43

nehovorím, že doslova z favoritu, ale taký systém ako vo favorite, no keby som sa tomu presne rozumel, tak by som ti povedal lepšie... hovorím čo som si zapamatal, vieš ako to je ....
ak prave neboxujem, tak makam vo fitku L O V E & H A T E

Odpovědět