ROVER sraz MOST - Tak to máme za sebou

kde, kdy, kdo , jak bylo
Odpovědět
ronin2003
Příspěvky: 37
Registrován: ned dub 26, 2009 14:32
Bydliště: Šlapanice u Brna
Kontaktovat uživatele:

ROVER sraz MOST - Tak to máme za sebou

Příspěvek od ronin2003 » ned kvě 10, 2009 20:15

Zprávy ze srazu ROVER klubu v Mostě.
8. května 2009
16:00
Tak jsem dorazil do Mostu. Sice den předem, ale to jen proto, protože to mam cca. pět a půl hodiny autem a nechtělo se mi jet přes noc. Zatím parkuji před hotelem a doufám, že autíčko přežije do rána bez újmy. Hotelové pokoje jsou příjemně vybaveny a není si nač stěžovat.

cca. 20:00
Nevím čím to je, ale nějak jsme se svévolně seskupili a poznali. Začal decentní uvítací večírek. O trošku později dorazila i Welinka, na kterou jsme všichni čekali. Snad jediná špatná stránka byla “trošku” pomalejší obsluha. Díky tomu, že se vedly rozhovory na různá témata, tak jsme to i přes zavírací hodinu 23:00 dokázali přežít až do 00:45. Ještě než jsme odešli na soukromou akci, tak jsme se šli podívat na své miláčky a popřát jim dobrou noc. Snad jen ten hlídač, který byl na nás dostatečně ostrý to nepochopil a popřál nám taky dobrou noc :) . Je téměř jedna hodina po půlnoci a všichni zbývající jsme se odebrali do svých pokojů na kutě.
pozn. pod čarou: jak je krásné hovořit a Roverech a necítit se středem pozornosti a neslyšet slova ve smyslu"frajeříš," když si jen chceme pohovořit o autech. Prostě páteční večer se vydařil a atmosféra byla velice přátelská.


9. května 2009
7:00
Probudil jsem se do sobotního rána, do oficiálního zahájení srazu zbývá 1 hodina. Pohledem z okna jsem zkontroloval parkoviště a šel na snídani


8:00 - 17:24
Sraz započal. Pro všechny zúčastněné to musel být příjemný pocit, když viděli další nadšence do aut této značky a dalších značek pocházejících z Velké Británie. Zájem nás všech určitě jednoznačně sklidili MINI ,a dva Roveři SD1 3500.

Předváděcí jízda na okruhu byla krásným zážitkem, když jsme si své miláčky mohli prohnat zatáčkami v rychlosti a bez brzd, což rozhodně nedoporučuji zkoušet jinde, než na uzavřeném okruhu. Po spanilé jízdě jsme se pak přesunuli z okruhu na polygon. Zde jsme si mohli vyzkoušet naše schopnosti a schopnosti našich aut. Snad všichni ocenili pohyblivou lavici, která umožnila bezpečně prožít to, jak se chovají naše auta při smyku zadních kol. I přesto, že jsme se všichni snažili auto udržet rovně a očekávali onen smyk, tak přesto se řadě z nás povedlo otočit své autíčka i o víc jak 360 stupňů. Kdo by nás u toho viděl, tak by nás mohl označit za Užovku 12, protože jsme mnohdy vypadali, jak parodie na Kobru 11.
V odpoledních hodinách jsme ještě přivítali i německou návštěvu. Díky ní si řada z nás zakoupila odznáčky, čepičky a spoustu dalších krásných věciček s logy svých čtyřkolích miláčků.
Denní část myslím si, že se hodně vydařila, dokonce organizátoři byli tak dokonalí, že zajistili nádherné počasí bez deště a bez oslňujícího sluníčka. Takže ani celodenní pobyt venku nebyl problém. Nutno říci, že jsme asi všichni rádi, že se denní část uskutečnila bez nehody a bez zraněných.
18:00 - 24:00
Právě je cca. 16 hodin od oficiálního zahájení srazu. Noční akce probíhá, dovoluji si říct, že v příjemném duchu. To co jsme nestihli probrat během dne, tak probíráme nad skleničkami lahodných moků. V průběhu večera bylo vyhodnoceno několik úcastníku a získali i odměny. Po tomto vyhodnocení jsme měli možnost zhlédnout DVD ze srazu, který se konal v Jičíně. Pak jsme se již věnovala volné zábavě, která jak jinak, než že se opět stáčel k autům a k zážitkům na silnicích, ale i mimo ně.

10.května 2009

Ráno jsme se setkali na snídaní, vzájemně jsme se rozloučili a vydali směrem domů. Doufám, že jste všichni ostatní dojeli v pořádku a užili si ještě zbytek neděle.

Závěrem bych rád osobně a dovoluji si napsat i za ostatní úcastníky organizátorům a dalším lidem jenž zajistili tento sraz. Doufám, že se ostatní na mně nebudou zlobit, ale především naše díky patří Welince.


Ronin © 2009

Tommi_82
Příspěvky: 6440
Registrován: čtv zář 20, 2007 18:17
Bydliště: Šumperk
Kontaktovat uživatele:

Re: ROVER sraz MOST - Tak to máme za sebou

Příspěvek od Tommi_82 » pon kvě 11, 2009 5:18

Ahojky, no hezky jsi to napsal. Víceméně jsi tam shrnul všechny naše pocity. Ještě jsi tam mohl dopsat že i cesta zpátky probíhala v příjemném duchu a víceméně hromadně, naši Rouvříci radostně jančili na dálnici a vzájemně se předjížděli a my jsme se jen usmívali a mávali si a tím pádem cesta mnohem rychleji utekla.

Jinak pro mě osobně byl kuriozitou srazu Jaguár S-type po zpěvákovi Michalovi Davidovi :-) Spíš teda z toho důvodu že Elvisovo SD už jsem prozkoumal na východočeským meetingu. Jinak nevím jestli se nepletu ale mám pocit že Sdčka tam byly nakonec tři, nebo se pletu?
Dříve: 214 Si r.v. 1996 modrá met.
Obrázek
Dříve: 75 Tourer 2.0 CDT r.v. 04/2002 modrá met.(Royal blue)
Obrázek
Obrázek
Dříve: Mazda CX-7 2.3 DiSi Turbo 191 kW r.v. 2008
Obrázek
Nyní: Opel Zafira Tourer 2.0 CDTi 143 kW r.v. 2014
Obrázek

ronin2003
Příspěvky: 37
Registrován: ned dub 26, 2009 14:32
Bydliště: Šlapanice u Brna
Kontaktovat uživatele:

Re: ROVER sraz MOST - Tak to máme za sebou

Příspěvek od ronin2003 » pon kvě 11, 2009 7:45

Ahojky,
diky za reakaci. tak pro doplneni:
HODINY PO TÉ

Pri odjezdu, jsme se různě potkávali z různých připojovocacích bodů, ba co vic s jedním členem i v protisměru.
A jak píše TOMMI 82, tak jsme dopřáli i našim tuláčkům trošku hry. Navzjájem si se sebou hralí, skotačili, ale i čekali a neukázovali nic víc, než čistou radost z toho, co prožili, a že nejsou na těch českých cestičkách úplně osamělí.

;)

Uživatelský avatar
Elvis
Příspěvky: 250
Registrován: pon bře 10, 2008 21:32
Bydliště: Daleké Dušníky (okr. Příbram)

Re: ROVER sraz MOST - Tak to máme za sebou

Příspěvek od Elvis » pon kvě 11, 2009 9:54

Ahoj
Děkuju Tommi za upřesnění, že jsme tam byli tři SD1 ale Ronin měl pravdu, že tam byly dva 3500, já mam "jen" 2400SDturbu. Ale to jen tak pro upřesnění:-)

ronin2003
Příspěvky: 37
Registrován: ned dub 26, 2009 14:32
Bydliště: Šlapanice u Brna
Kontaktovat uživatele:

Re: ROVER sraz MOST - Tak to máme za sebou

Příspěvek od ronin2003 » pon kvě 11, 2009 10:13

Elvisi,
omlouvam se... omlouvam se, myslel jsem ze jste byli jen dva, netusil jsem ze byli tri podobne modely s jinym motorem.
jeste jednou omluva.
Mimochodem. dneska vecer sednu na fotky a proberu je, tak aby se dali nekde dat a tve auticko tam urcite uvidis.
Ronin

petrz
Příspěvky: 22
Registrován: čtv úno 14, 2008 10:33
Kontaktovat uživatele:

Re: ROVER sraz MOST - Tak to máme za sebou

Příspěvek od petrz » pon kvě 11, 2009 13:59

Přidávám se s díky všem, kteří se podíleli na plánování a organizaci tohoto perfektního srazu, vše skvěle naplánováno, sraz neměl chybu. Byl to velmi příjemně strávený den, i když jsem bohužel nemohl zůstat přes noc.
Financování nových a ojetých vozů
Povinné ručení, havarijní pojištění
http://www.autonauver.eu

MG ZT-T 190

Tommi_82
Příspěvky: 6440
Registrován: čtv zář 20, 2007 18:17
Bydliště: Šumperk
Kontaktovat uživatele:

Re: ROVER sraz MOST - Tak to máme za sebou

Příspěvek od Tommi_82 » pon kvě 11, 2009 16:56

Elvisi, dík za upřesnění, abych řekl pravdu tak jsem ani nevěděl co v těch zbylých dvou bylo za motory, co se týče SDček jsem ještě neználek. :-)

Petrz, je dobře žes dojel aspoň přes den, konečně jsem si mohl to tvoje fáro prohlídnout! Už dlouhou dobu jsem slintal nad fotkama. A ta barva. No, těžko se mi skrývá závist :-)
Dříve: 214 Si r.v. 1996 modrá met.
Obrázek
Dříve: 75 Tourer 2.0 CDT r.v. 04/2002 modrá met.(Royal blue)
Obrázek
Obrázek
Dříve: Mazda CX-7 2.3 DiSi Turbo 191 kW r.v. 2008
Obrázek
Nyní: Opel Zafira Tourer 2.0 CDTi 143 kW r.v. 2014
Obrázek

ronin2003
Příspěvky: 37
Registrován: ned dub 26, 2009 14:32
Bydliště: Šlapanice u Brna
Kontaktovat uživatele:

Re: ROVER sraz MOST - Tak to máme za sebou

Příspěvek od ronin2003 » pon kvě 11, 2009 20:07

Několik foteček. Plné rozlišení na požádání. ftp.rovermost.wz.cz
a heslo jednoduche 123456
jmeno rovermost.wz.cz
Ronin

Uživatelský avatar
MilanV
Příspěvky: 54
Registrován: čtv led 01, 2009 20:54
Bydliště: Frýdek-Místek

Re: ROVER sraz MOST - Tak to máme za sebou

Příspěvek od MilanV » pon kvě 11, 2009 20:13

Ahoj! Chce to po mě přihlašovací jméno?

Uživatelský avatar
MilanV
Příspěvky: 54
Registrován: čtv led 01, 2009 20:54
Bydliště: Frýdek-Místek

Re: ROVER sraz MOST - Tak to máme za sebou

Příspěvek od MilanV » pon kvě 11, 2009 20:22

Tož neblbni! se uklikám k smrti, každou fotku otvírat zvlášť. A nebo se to dá nějak najednou stáhnout, otevřít v prezentaci.... Chápej. Já a PC.. Dík

ronin2003
Příspěvky: 37
Registrován: ned dub 26, 2009 14:32
Bydliště: Šlapanice u Brna
Kontaktovat uživatele:

Re: ROVER sraz MOST - Tak to máme za sebou

Příspěvek od ronin2003 » pon kvě 11, 2009 20:25

posli mi mail na runman@volny.cz a poslu ti co tam je. v malem rozliseni

Odpovědět