Liťáky

Uživatelský avatar
Jarda
Příspěvky: 421
Registrován: pon zář 17, 2007 15:39
Bydliště: Libřice

Re: Liťáky

Příspěvek od Jarda » stř bře 26, 2008 17:21

Na autě sem je ještě neměl,tak že se těšim jak malej Jarda :D Hned jak je nasadim tak to nafotim a šoupnu to sem :wink:
Rover 214Si 12/97, Rover 75 Tourer Contemporary SE 12/04

Hans_PR
Příspěvky: 18
Registrován: stř pro 05, 2007 17:05
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Re: Liťáky

Příspěvek od Hans_PR » stř dub 02, 2008 9:22

pls lidi kolik je stredova dira na 200 dik

Uživatelský avatar
Jarda
Příspěvky: 421
Registrován: pon zář 17, 2007 15:39
Bydliště: Libřice

Re: Liťáky

Příspěvek od Jarda » stř dub 02, 2008 14:47

56mm
Rover 214Si 12/97, Rover 75 Tourer Contemporary SE 12/04

Mechwarrior
Příspěvky: 218
Registrován: úte zář 18, 2007 20:53
Bydliště: Čechy krásné, Čechy mé - běloch
Kontaktovat uživatele:

Re:

Příspěvek od Mechwarrior » čtv dub 03, 2008 7:13

Bifik píše:Mně doma leží ještě origo 15" litá kola z roveru 75....předem píši že je to 5ti díra....ale určitě bych to někomu za rozumnou cenu nechal, jsou tam dvě nové a dvě starší pneu.... A Jeytee, s tím pneu - avony jsou jedny z těch lepších pneu a nejsou moc drahé. já je mám v 17" a se slevou mě 1 pneu přišla na 2200,- S tím nižším profilem bych ještě počkal podle toho jestli ti to nebude někde dřít o podběhy :wink: čím vyšší pneu, tím méně cítíš každej kamínek :lol:
AVONY jsou jedny z těch lepších pneu ???? :?: :idea: --- tak tohle je hodně špatný vitp :mrgreen: -- některé typy v testech jsou označeny dokonce za nebezpečné :!:

Osobně bych takovou pneu mojí Rourku nikdy nezneuctil 8)
Mechwarrior Mireček Rover 75 2.0 CDT Fajnšmekr

Uživatelský avatar
Bifik
Příspěvky: 75
Registrován: stř zář 19, 2007 8:41
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Re: Re:

Příspěvek od Bifik » čtv dub 03, 2008 15:38

Mechwarrior:AVONY jsou jedny z těch lepších pneu ???? :?: :idea: --- tak tohle je hodně špatný vitp :mrgreen: -- některé typy v testech jsou označeny dokonce za nebezpečné :!:

Osobně bych takovou pneu mojí Rourku nikdy nezneuctil 8)[/quote]

Bifik mechowi - mrkni se na AVON 205/45 R17 ZZ3
Než něco napíšeš, tak si to ověř :wink: páč tyhle 17" ZZ3 nemají s nějakýma klasickýma 15" avonama na škodovky nic společného...Teda krom názvu AVON
Zkus třeba http://www.avonpneu.cz
ROVER 75 2.0 CDT Limousine

Uživatelský avatar
Roman620ti
Příspěvky: 3701
Registrován: pon zář 17, 2007 4:58

Re: Re:

Příspěvek od Roman620ti » čtv dub 03, 2008 16:40

No nevím jestli značka Avon je špatná... Májí krásné vzorky a dělaj i gumy na sportovní jízdu, třeba jen do sucha. Radost pohledět a ceny nejsou drahé. Osobně bych do nich klidně šel
2x Rover 620ti

max80

Re: Liťáky

Příspěvek od max80 » čtv dub 03, 2008 18:04

.

Mechwarrior
Příspěvky: 218
Registrován: úte zář 18, 2007 20:53
Bydliště: Čechy krásné, Čechy mé - běloch
Kontaktovat uživatele:

Re: Re:

Příspěvek od Mechwarrior » pát dub 04, 2008 7:36

Bifik píše:Mechwarrior:AVONY jsou jedny z těch lepších pneu ???? :?: :idea: --- tak tohle je hodně špatný vitp :mrgreen: -- některé typy v testech jsou označeny dokonce za nebezpečné :!:

Osobně bych takovou pneu mojí Rourku nikdy nezneuctil 8)
Bifik mechowi - mrkni se na AVON 205/45 R17 ZZ3
Než něco napíšeš, tak si to ověř :wink: páč tyhle 17" ZZ3 nemají s nějakýma klasickýma 15" avonama na škodovky nic společného...Teda krom názvu AVON
Zkus třeba http://www.avonpneu.cz[/quote]

205 v 17" .. to je divný ne? .. 225 by sedělo víc, i podle techničáku 8) (na seventyfive) - na menší modely netuším 8)
AVON jsou označovány jako dobré pro terénní vozy, ale jinak e e :shock:
O škodě mluvit ani škodě peněz tady nepadlo ani slovo, tak to sem netahej :mrgreen:
A navíc čti pořádne -- psal jsem "některé typy" nikoliv všechny :idea:

Každopádně už z principu, bych si je neobul, jezdím na Nokian Z 215/55 R16
Mechwarrior Mireček Rover 75 2.0 CDT Fajnšmekr

Uživatelský avatar
Bifik
Příspěvky: 75
Registrován: stř zář 19, 2007 8:41
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Re: Liťáky

Příspěvek od Bifik » pát dub 04, 2008 11:26

Psal si "některé typy" ale psal si také že by si svoji rourky nikdy takovyma gumama nezneuctil!!!
Takže to znamenalo že máš něco proti značce AVON!
Že jsou dobré pro teréní vozy? :lol:
Takže ty sis nečet, co znamená označení ZZ3!!!
No každopádně, máš pravdu a NOKIANY jsou nejlepší pneu světa! Já se strašně omlouvám že jsem pod tvoji úroveň a jezdím na takových podřadných pneumatikách jako jsou AVONY!
Hned jak se mi je podaří sjet, tak nekoupím nic jiného než NOKIANY!!!!

Něco o AVONECH:
Špičkoví výrobci automobilů jako Rolls Royce, Bentley, Morgan, Westfield, Caterham nebo Land Rover vybavují své vozy v prvovýrobě pneumatikami AVON.
Avon má za sebou více než 100 let zkušeností v technologii výroby pneumatik. Značka AVON vznikla v roce 1885. Dnes je koncern Avon 6. výrobcem pneumatik na světě, na trhu USA zaujímá dokonce 2. místo za značkou Good Year.
Velmi široká nabídka sahá od pneumatik pro motocykly a osobní vozy přes terénní vozy 4x4, lehká užitková vozidla až po pneumatiky závodní. Přitom je vždy zachován vynikající poměr výkon/cena. Největší důraz je vždy kladen na bezpečnost, jízdní komfort a správnou přilnavost.
AVON je jedním z největších a nejúspěšnějších výrobců závodních pneumatik na celém světě. Za poslední 4 roky získali závodní jezdci na pneumatikách AVON více než 10 000 vítězství. Na pneumatikách AVON vyhráli jezdci v tomto období 18 mezinárodních a 400 národních mistrovství. Na pneumatikách AVON se jezdí v mnoha kategoriích motoristického sportu: Formule 3000, Formule 3, Formule Ford, Rally-cross, Rally, Autoslalom, Autocross, Drag Racing, Sprinty, Stock Car, závody do vrchu, Oval Racing, americká F 2000 ...

Ale mechwarrior má asi pravdu jsou to NEBEZPEČNÉ pneumatiky a proto je to v americe druhá nejprodávanější značka po Good Year... :lol: Takže vlastně většina američanů jezdí na nepezpečných pneumatikách :lol:
ROVER 75 2.0 CDT Limousine

Uživatelský avatar
AnderN
Site Admin
Příspěvky: 6964
Registrován: pon zář 17, 2007 17:46
Bydliště: Brno, tel.: +420 725 378 817
Kontaktovat uživatele:

Re: Liťáky

Příspěvek od AnderN » pát dub 04, 2008 15:04

To je rec, skoro jako z katalogu :) a to jsem si myslel, ze AVON vyrabi primarne kosmetiku. To, ze jsou tyto pneumatiky v americe tolik prodavane, ma celkem logicke vysvetleni - cenu. Americane narozdil od nas berou mnohem vice auta a vse, co se okolo nich toci (pneumatiky, palivo, oleje, atd.), jako spotrebni material a hledi predevsim na naklady. Avon vyrabi pro U.S. trh ty nejlevnejsi pneumatiky, kterymi tam vybavuji sve vozy treba autopujcovny. A take se jich mnoho vali roztrhanych podel silnic. Jeden muj kolega diky temto vysoce kvalitnim gumam zrusil zapujcene Subaru Legacy v kaktusech, na coz se mistni policie tvarila tak, ze k defektum jezdi denne. Sice to s tim uplne nesouvisi, ale asi by se mnozi z vas hodne divili, kdyz by zjistili, ze benziny, ktere se tam bezne prodavaji, maji pouze 87, 89, nebo 91 oktanu. Srovnejte to s temi nasimi :!: Naftu tam najdete tak u kazde desate pumpy, na benzin jezdi i mnoho nakladnich vozu.
Obrázek
MG ZT CDTi @ 118 kW / 370 Nm - 2009-? :: 200.000 km @ Obrázek
Rover 25 18K4F / automat CVT - 2013-? :: 50.000 km @ Obrázek
Rover Mini Cooper - 2016-? :: 20.000 km @ Obrázek
Ex. Rover 620 SDi - 2004-2009 :: 100.000 km @ Obrázek

Mechwarrior
Příspěvky: 218
Registrován: úte zář 18, 2007 20:53
Bydliště: Čechy krásné, Čechy mé - běloch
Kontaktovat uživatele:

Re: Liťáky

Příspěvek od Mechwarrior » pát dub 04, 2008 17:55

Bifik: ano, AVON gumou bych skutečně mojí Rourku nezneuctil, můj názor, moje věc .. nikdo Ti NOKIAN nenutí ... a to že mají v US AVON i v trafice je mi úplně jedno, ať si tam jezdí na čem chtějí a jak píše Andern, je to taky o ceně - ke kvalitě se už vyjadřovat nebudu, aby ses tady nerozbrečel :mrgreen:

Neřikám, že je NOKIAN nejlepší, mám s nima zatím nejlepší zkušenost a nejsou moc vidět 8) a sehnat je za fajnovou cenu taky celkem fuška
Mrkni se cvičně na složení NOKIAN 8)

Faktem je, že každý rozměr, každá kategorie, jsou jiné i ve stejné značce .. i některý typy a rozměry Nokian jsou v testech hodně špatný.
Záleží taky čím je krmíš, jestli vzduchem nebo dusíkem.

By mě zajímalo, kolik na těch gumách najezdíš? teda pokud jezdíš slušně - negumuješ a máš dobře nahustěno 8)
Mám na Nokian Z při 40tis.km cca 70% -- :idea: --- jsou bez AO, celkem měkký, na mokru drží jako přibitý atd.....
Předtím jsem necelý 2roky jezdil na DUNLOP 2000 a jsou z nich nepoužitelný galusky, na mokru sebevražda -- to jen pro srovnání.
Mechwarrior Mireček Rover 75 2.0 CDT Fajnšmekr

max80

Re: Liťáky

Příspěvek od max80 » pát dub 04, 2008 18:43

.

Mechwarrior
Příspěvky: 218
Registrován: úte zář 18, 2007 20:53
Bydliště: Čechy krásné, Čechy mé - běloch
Kontaktovat uživatele:

Re: Liťáky

Příspěvek od Mechwarrior » pát dub 04, 2008 19:07

Šmarja, AVON na Mercedesu, Bentley ani Land Roveru jsem nikdy neviděl -- ale Nokian Z ano (Mercedes R500, Range Rover Hxx Sport, Bentley, Jaguar ....).
To je další z Tvých vtipů ze sbírky??? :mrgreen: :?: :shock:

No je každýho věc, co si obuje - jestli kosmetiku nebo nafukovací balónek - je mě to šumák 8) , ale vyděsila mě představa AVON ve spojení s 75 :shock:

Hele Bifíku, ty jezdíš v seventyfive??? nejsi náhodou škodofkář? škoda mluvit a škoda času :|
Mechwarrior Mireček Rover 75 2.0 CDT Fajnšmekr

Uživatelský avatar
Bifik
Příspěvky: 75
Registrován: stř zář 19, 2007 8:41
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Re: Liťáky

Příspěvek od Bifik » sob dub 05, 2008 12:26

No je každýho věc, co si obuje - jestli kosmetiku nebo nafukovací balónek - je mě to šumák 8) , ale vyděsila mě představa AVON ve spojení s 75 :shock:

Hele Bifíku, ty jezdíš v seventyfive??? nejsi náhodou škodofkář? škoda mluvit a škoda času :|[/quote]

Ne e,já jsem si koupil rovera, jen abych se na něj mohl dívat a jezdím ve stodvacáté :lol:
JJ, NOKIAN je hold luxus a to si člověk nemůže jen tak dovolit!
Proto raději začnu na podřadné kosmetice :wink:
ROVER 75 2.0 CDT Limousine

Uživatelský avatar
lukasek1234
Příspěvky: 51
Registrován: pon říj 22, 2007 18:28

Re: Liťáky

Příspěvek od lukasek1234 » pát dub 18, 2008 22:26

moje alu :roll: :roll: Obrázek

Odpovědět