Voda v pojistkách

Odpovědět
kuba
Příspěvky: 7
Registrován: pon zář 17, 2007 17:14

Voda v pojistkách

Příspěvek od kuba » stř bře 26, 2008 18:08

Dnes jsem zjistil nepříjemnou věc. Někudy se mi do pojistek a kabelů pod volantem dostává voda. Krabice s pojistkama je úplně promočená a na tyči co pokračuje k volantu je vidět koroze. Začalo se to projevovat tím, že mi najenou začaly stírat všechny stěrače, pustily se mlhovky a vyhřívání zadního skla. A to vše v různých kombinacích a časech.
Zatím jsem nenašel kudy se tam dostává, asi budu muset vyndat kabely a vše co tam zaclání. Kdyby jste někdo měl nějakou zkušenost nebo nápad, kde může být nějaká netěsnost, určitě by mi to pomohlo v hledání.
Jo a auto je to 416 hatchback z 98´ roku.

Uživatelský avatar
dados
Příspěvky: 53
Registrován: stř zář 26, 2007 18:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Voda v pojistkách

Příspěvek od dados » pát bře 28, 2008 13:55

nejcasteji tece za okny, popr. pokud to bylo bourano, tak nekde muze byt netesnost.
hlavne vyplanena elekto je fakt spatne, si jeste docela uzijes..."tvrde nervy"

kuba
Příspěvky: 7
Registrován: pon zář 17, 2007 17:14

Re: Voda v pojistkách

Příspěvek od kuba » pát dub 04, 2008 17:13

Tak jsem našel to místo, kudy se tam voda dostává. A dokonce to bylo na dvou místech. Jednak to bylo v té černé gumě kolem okna, byla tam menší prasklina na horní straně, asi 5 cm od kraje na straně řidiče. A hned nad tím byla prorezlá karoserie. V tom žlábku ve střeše pod plastovou lištou. A voda si vesele tekla sloupkem až do pojistek. Ty jsem vysušil a vyčistil tak doufám, že to bude fungovat.

Odpovědět