šrot

Gyzmo
Příspěvky: 11
Registrován: pát lis 02, 2012 10:42

Re: šrot

Příspěvek od Gyzmo » sob lis 03, 2012 15:34

:x hi:
no ale ta riadne nasralo. :lol:

dědula
Příspěvky: 386
Registrován: sob srp 15, 2009 19:12
Bydliště: Brno

Re: šrot

Příspěvek od dědula » sob lis 03, 2012 16:06

Nejenom jeho ml:
R75 1.8T,MG ZR 160
R200 1.4i/prodáno/

majko321
Příspěvky: 256
Registrován: čtv dub 03, 2008 21:04
Bydliště: Čachtice , Trenčiansky kraj , SK
Kontaktovat uživatele:

Re: šrot

Příspěvek od majko321 » sob lis 03, 2012 16:08

My mame vo firme 3 fabie. 2 jednotkove a 1 dvojkovu ale ako vlastne auto by som ju veru nechcel.
Svoje mam Rover 214Si 98r. ale na tu dobu si myslim, ze dobre auto. Co sa o Fabii neda povedat. Auta v dnesnej dobe su uz uplne niekde inde s kvalitou plastov, motora atd. Vsetko v nej na mna posobi lacno.
Rover 45 2.0, r.v.2001, strieborna metaliza

RomanSA2
Příspěvky: 8
Registrován: ned říj 28, 2012 10:09

Re: šrot

Příspěvek od RomanSA2 » sob lis 03, 2012 16:41

že pre seniných dedkov, mám 19 rokov a s Roverom 75 2,5 V6 som maximálne spokojný :)) to že sa tam niaka tá chybička najde je uplne normálne ale verím v tom že ako tomu autu veríš a ako sa k nemu správaš tak sa zachová aj ono k tebe :))

Uživatelský avatar
tobias
Příspěvky: 1163
Registrován: úte říj 16, 2007 18:38
Bydliště: PRAHA

Re: šrot

Příspěvek od tobias » sob lis 03, 2012 17:02

V něčem musím souhlasti...

Fabie je super auto! Ať si kdo chce co chce říká, tak jestli potřebujete auto do města, tak je suprová. Nežere, levný díly, opraví to každej pepík, je spolehlivá, když člověk jede sám tak do 60 zrychluje skvěle, což je přesně to co ve městě je potřeba.
Třeba pro mojí mámu ideální auto! 10 let a nevysypalo se tam nic kromě běžný údržby! (ono tam taky teda moc není :lol: )
Já bych si jí ale nikdy nekoupil :)

Octavie II v kombíku s 1.9tdi? Super auto pro rodinu a na dlouhý cesty.

Rover je varianta pro lidi, který to baví a za ty peníze nabídne víc než ostatní vozy a to o hodně. Bohužel má svý mouchy, který jsou daní za nízkou cenu.
Jaký kombík s takovou výbavou a vzhledem jako je 75ka stojí tak málo? Žádný!
A Rovery stojí tak málo, protože to auto prostě není dotažený a soudruzi v Roveru tam prostě nechávali nesmysly a občas nad tím zůstane rozum stát. A taky je to dohnalo a zkrachovali.
Pro mě je Rover krásný auto, který má ale k dokonalosti hodně daleko a kdo to nechce vidět, tak je slepej msm:


Pro hnidopichy -> Mám rovera 620ti (147kW) a starou W124 coupé, takže mám rád auta, který se odlišujou :)
prodany Rover 620ti :(
Mercedes 124-300 Coupe
Ochcafka na kazdy den

Hombre
Příspěvky: 2761
Registrován: pon zář 17, 2007 7:26
Bydliště: Krnov, tel: 604 573 386

Re: šrot

Příspěvek od Hombre » sob lis 03, 2012 17:09

Nebude lepší na příspěvky tohoto pacienta nereagovat? Zjevně nic nepotřebuje, jen si dal a úkol všechny naštvat, a zaprasit fórum špatnou náladou, což se mu bohužel daří. Koho by taky nenamíchlo, když někdo s Rovery srovnává, nebo dokonce vyzdvihuje takovou sabotáž, jako je Fabia. To nemůže přece nikdo myslet ani brát vážně, tak navrhuju: Zkusme to vydržet a nereagovat, ono ho to snad časem přejde. msm:
.....Rover 45 1.6 2005...............MG-F 1.8 1999........
Obrázek.Obrázek
........Obrázek...........Obrázek.......

Uživatelský avatar
KDB
Příspěvky: 2148
Registrován: úte úno 26, 2008 21:41
Bydliště: Křivoklátsko

Re: šrot

Příspěvek od KDB » sob lis 03, 2012 17:18

Milý milovníku schadewerke, nikdo tady netvrdí, že Rovery jsou nejlepší auta na světě.....vlastně ano jsou, pro nás. Kteří jsme si je koupili, protože nám se líbí. Jestli se nám snažíš otevřít oči z našeho bludu, tak marně. Koukáme se na svět jinýma očima, než Ty a máme na to právo. Prostě nás auta tak, jak je vyrábí VW, Ford.... neoslovují.
Nám také připadá neuvěřitelné, že někdo dobrovolně, rád a chutí jezdí přibližovadlem jaké vyrábí VW. Osobně chápu důvody, které k tomu lidi vedou a i když nad nimi kroutím hlavou, nechávám jim právo mít vlastní (i když stádní) pohled na věc.
MGF, Tourer, RR P38,R75, MGF Trophy, Rover 200 BRM, Rover 827 Coupe, 827 Sedan, Elise S1, XK8 , Škoda Felicia(60´), 1000(64) + 1100(67)MB, 110R(70,71,72,78,80), Garde(83), W353(67,73)...prostě mě to baví.

Uživatelský avatar
KDB
Příspěvky: 2148
Registrován: úte úno 26, 2008 21:41
Bydliště: Křivoklátsko

Re: šrot

Příspěvek od KDB » sob lis 03, 2012 18:27

Add nedotaženost....moc věcí mě nenapadá, a každá značka a model má nějaké mouchy. Stačí si projít příslušná fóra.
Opakuju, že nedělám z MG/R bezchybnou modlu - a myslím že ani většina z nás.
Můj táta si koupil Fabku 1/1,4, 2002, 50000km - udržované auto ze sousedství. Slouží mu slušně - moc toho nenajede, měnil jen tradiční kosti, uložení tlumičů+jejich manžety. Jinak ho trápí jen občasní šotci v instalaci a kapučíno v chlazení. Takže, nic bezchybného, ale ani žádný průšvih - stejně jako třeba R200. Bohužel díky kostění nákladů se u koncernu spolehlivost zhoršuje.
Add O2....osobně nesouhlasím s tím, že to je na dlouhé cesty. Cokoliv nad 50km bylo utrpení, podvozek není ani sportovní, ani pohodlný, zato je udrncaný a všechno to pošle do páteře, sedačky a volant sice stavitelný ve všech rovinách, přesto ergonometrickou polohu najít nelze ( v MGF bez problému, ač lze jen šoupat sedačkou dopředu a dozadu...), naftový motor má natolik protivné zvukové spektrum, že vše nad 50km bylo zkouškou nervové odolnosti(ale určitě je v TP nízká hodnota hlučnosti).
Koncern to umí udělat hezky vypadající v číslech, skutečnost bývá jiná. Prostě to, že má holka míry 90-60-90, neznamená, že bude hezká a že se s ní bude dobře žít..... Krásně o tom vypovídá jeden díl TopGearu, kde měli vytvořit reklamu na Schirocco...
Bohužel většina lidí neumí rozpoznat kvalitu a vlastnosti , proto se chytají berličky čísel. Proto se stáčí tacho (když to má jenom 119.000km, tak to bude určitě v pořádku), řeší, že má motor o 5kw papírově víc ( ale úděsný průběh kroutícího momentu už ne a nesmyslné zpřevodovnání taky ne....) a koncern toho umí využít.
Ty auta staví společně marketingový a finanční ředitel, nikoliv nadšený řidič.......
MGF, Tourer, RR P38,R75, MGF Trophy, Rover 200 BRM, Rover 827 Coupe, 827 Sedan, Elise S1, XK8 , Škoda Felicia(60´), 1000(64) + 1100(67)MB, 110R(70,71,72,78,80), Garde(83), W353(67,73)...prostě mě to baví.

Gyzmo
Příspěvky: 11
Registrován: pát lis 02, 2012 10:42

Re: šrot

Příspěvek od Gyzmo » sob lis 03, 2012 19:35

Bohuzial nesplietol som si forum ale auto. Velka skoda. Aspon viem co za nasieraci soferuju taketo auta. Chcel by som len vediet, co by ste robili keby vam ten vas Rover niekto nabural. Asi by ste zosaleli. A neviem co ste chceli dokazat tymi vtipmi. Je to dost ubohe a trapne pretoze ak ste ma chceli nazlostit nejako sa vam to nedari. Este k tym slusnym peniazom za Rover. Jeden povie ze je to auto cez milon a druhy povie ze je to kombik za slusnu cenu. Tak kde je pravda? Ale myslim si, ze sme trosku odbocili od temy. Chcel by som vediet co vas na Rovery tak fascinuje. Nebodaj tie okna co samo nedotahuje? Alebo ked prsi a kvapky bubnuju na strechu auta? Paradny zvuk. Chvalim paradne vyriesene.

LukasR75
Příspěvky: 468
Registrován: čtv srp 16, 2012 20:57

Re: šrot

Příspěvek od LukasR75 » sob lis 03, 2012 19:58

Konečne si sa prezradil. Takže predsa len je Gyzmo a JaRoY jeden a tá istá osoba. Je mi ťa úprimne ľúto. Vieš čo? Predaj R75 nejakému "senilnému dôchodcovi" a kúp si tú tebou ospevovanú krabicu s menom Fabia. Tak ako budeš spokojný ty, budú spokojný aj ostatný užívatelia z tohto fóra.

Uživatelský avatar
mbures89
Příspěvky: 330
Registrován: úte srp 31, 2010 21:42
Bydliště: Luhačovice

Re: šrot

Příspěvek od mbures89 » sob lis 03, 2012 20:57

sorry gyzmo/jaroy ale snad každý,kdo si kupoval Rovera,tak věděl do čeho jde,tak žádné výmluvy.
Snad žádný ňouma si nekoupí takové auto,aby si o něm nezjistil ty "nejdůležitější" informace,které ho budou totálně štvát v provozu,třeba jako dotahování oken,kapky do střechy atd.
Já bych snad tóny kapek deště na střechu mohl chválit,krásně se u toho cíleně usíná ;)
Mám kolem sebe lidi,kteří si klepali na čelo,jak si vůbec někdo může koupit zkrachovalou automobilku a za rok už si taky pořídili Rovera.
Já bych si osobně Fábii nepořídil ani za zlaté prase už jen proto,že to zní jakoby to jelo na baterky.
Kdyby R75 byla pro staré senilní dědky jak uvádíš,tak v tom případě nechápu proč by jsi nemohl pochopit že mladí lidé třeba jako já si tohle auto vůbec kupujeme.
Co by jsme dělali,kdyby nám někdo naboural Rovera? Co by,opravili,ne?
R75 v počátku se slušnou výbavou se dostala slušně za hranici milionu kč a teď už jsou to auta za hodně slušnou cenu.Ten,kdo teď nezná hodnotu těchto vozů,tak se jich sám zeptej kolik by řekli že to stojí a budeš se kolikrát sakra divit.
Co třeba mě fascinuje na Roverovi? Rozhodně jedinečnost,vyjímečnost,luxus,prostě odlišnost,to,co ti tvá Fábie s prominutím teda fakt nezajistí.
Tvého Rovera se fakt co nejrychleji zbav,protože je to fakt zbytečné jej vlastnit,když tam člověk na tom autě hledá hňupiny,co ho neuspokojí k obraz svému.
A pokud chceš mít své auto spolehlivě opravené a ať už tě tam žere za závadu cokoliv,dej to tomu,kdo těm autům rozumí.Tohle není koncern!
Obrázek
Rover 216Si ,Rover 75 V6 2.0,Toyota Hilux 1KZ-TE

cvrko
Příspěvky: 1677
Registrován: sob led 01, 2011 21:17
Bydliště: Havířov

Re: šrot

Příspěvek od cvrko » sob lis 03, 2012 21:16

Nikdo není nasraný ale trošičku jsi mě nervově dostal---takže bouračka,dáme si rande někde na pomezí Čechy---Slovakia a na Tvou poctu obětuji svého miláčka bohužel za cenu,že bych ho musel osadit starým čumákem 75:každý z nás se rozjede 60 km/hod a dáme si čelně pusu a uvidíme kdo z nás dvou vystoupí v lepším stavu. stupo:
Mouchy? Ano každé auto má mouchy ať je to Trabant nebo Ferarri----každé!!!!!!!!!!!!!!!!!!! list:
A o zamilovanosti k těmto vozům radši pomlč a kup si Aixam------má to 500 kubických,takže pro Tebe jak ulité,kladivem si na tom opravíš asi taky vše a mechanicky je to na úrovni dětské tříkolky. drive:
A o té senilnosti mi to pojď říct do očí a u piva----ano v lednu mi sice bude 40 ale POŘÁD STOJÍ pane doktore. :wink:
A nakonec,jezdím jako řidič z povolání už 23 roků a na silnicích jsem viděl spoustu jezdících hovadin,akorát nikdy nemůžu zjistit,která je větší. ml:
Obrázek Obrázek
Rover 75 CDTi r.v. 2005

Uživatelský avatar
roverix
Příspěvky: 3062
Registrován: sob led 31, 2009 19:30
Bydliště: Ublo, taková díra u Vizovic 75rover@seznam.cz tel. 604464504

Re: šrot

Příspěvek od roverix » sob lis 03, 2012 21:39

Výborná debata, za dva dny 4stránky. To vypadá na rekord.
Britská auta v minulosti: Ford Cortina 1200 3x / Austin Maestro 1.3 / Maestro 1.6 / Rover 213s / Rover 75 1.8 Současný vozový park: Rover75 2.5 manual. Rover75 2.5 automat Rover45 IDT Rover25 1.4 TEL. 604464504

cvrko
Příspěvky: 1677
Registrován: sob led 01, 2011 21:17
Bydliště: Havířov

Re: šrot

Příspěvek od cvrko » sob lis 03, 2012 21:42

Ivo aspoň něco hihi :lol:
Tohle by mě nenapadlo.
Obrázek Obrázek
Rover 75 CDTi r.v. 2005

JaRoY
Příspěvky: 238
Registrován: čtv čer 21, 2012 14:59
Bydliště: LM slovakia
Kontaktovat uživatele:

Re: šrot

Příspěvek od JaRoY » sob lis 03, 2012 21:47

Ten Gyzmo ci ako sa vola to tu riadne rozbehol. Normalne tolko prispevkov pribudne za dva tyzdne, kolko za posledne dva dni.
ROVER 75 TOURER CDTi
Obrázek

Zamčeno