Jelikož mě v autě tekla převodovka a patrně to bylo vychozenými ložisky v diferáku (výměna gufer nepomohla) tak jsem pořídil jinou, která fungovala dobře, kdyby to nemělo jedno "ale". Po několika týdnech mi na dálnici vypadla z převodovky poloosa a auto tímpádem nejelo.

Mechanik zkoumal, čím to je, a zjistil, že do "nové" převodovky poloosa nezacvakne, protože ozub na konci homokloubu je krátký a nedosáhne tak hluboko, aby kroužek zajistil. Otázka zní: jak je to s typem poloos u Rovera 620 SDi, zda-li jich bylo více různých a jak poznám jakou poloosu nebo homokloub potřebuji.
Je také možné, že problém vzniknul tak, že předchozí převodovka byla patrně z 220 SDi - nejsem si jist, do jaké míry se auta liší co se týká převodovek a poloos, a nebo se do obou modelů montovalo více typů. Můžete prosím někdo do této problematiky vnést světlo?